Arysta

Відбулася поїздка для переможців Акції «Біологічні рішення – нові горизонти в Франції!»

5.11-9.11.2018 відбулася поїздка для переможців Акції «Біологічні рішення – нові горизонти в Франції!»
Запланована поїздка розпочалась із відвідування лабораторії та заводу Гоемар (Goëmar, м. Сан Мало), де учасники ознайомились із всім технологічним процесом: починаючи від підготовки сировини морських водоростей Ascophyllum nodosum, одержання фільтрату із водоростей, компонування, виробництва і тестування біологічних продуктів від компанії «Аріста ЛайфСайенс».

Учасникам поїздки було проведене навчання, акцентоване на розвиток біологічних продуктів та особливості їх застосування в технологіях вирощування с.-г. культур.
Згідно з програмою поїздки відбулось відвідування Ферми EARL les épivents, на якій під час презентації ознайомились із її діяльністю, інноваційними підходами щодо діагностики ґрунту та картографуванння, а також переконались в ефективності застосування біологічних продуктів від компанії Arysta LifeScience на озимому ріпаку та озимій пшениці.


Окрім огляду виробничих процесів, переможці акції побачили історичні місця: замок Mont-Saint-Michel, Старе Місто Saint-Malo, відвідали Париж та здійснили незабутню прогулянку в річковому ресторані по річці Сена.
Сповнені незабутніми враженнями, цікавою інформацією про біологічні продукти та приємною подорожжю, учасники поїздки повернулись в Україну з новими планами і мрією повернутись сюди знову в 2019 році.
  

news-image