Arysta

Аріста ЛайфСайенс Україна

ТОВ «Аріста ЛайфСайенс Україна» розпочала свою діяльність в Україні як юридична особа у 2011 році. До цього протягом 16 років діяло спочатку представництво компанії Томен Корпорейшн, а згодом представництво компанії Аріста ЛайфСайенс в Україні. Аріста в Україні веде самостійну господарську діяльність, сприяє встановленню та зміцненню контактів між компанією Аріста ЛайфСайенс та нашими українськими партнерами та є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Рік за роком Аріста ЛайфСайенс досягає стабільного росту продажів в Україні.
Будуючи наше портфоліо, ми першочергово фокусуємося на споживачі. Ми прагнемо працювати з нашими клієнтами, забезпечуючи високоякісні рішення в агрохімії, які відповідають мінливим потребам аграріїв, що вирощують різноманітний спектр культур. Це означає, що ми пропонуємо продукти, які відповідають специфічним потребам регіону в якому працюємо. Ми підтримуємо близький контакт зі споживачами, управляючи нашим бізнесом регіонально, що дозволяє нам концентруватися на маркетингу та доставці необхідних та корисних продуктів на ринки. Наші регіональні представники, які працюють в усіх областях України, завжди готові надати технологічний супровід. 

Аріста ЛайфСайенс у світі

«Аріста ЛайфСайенс» є глобальною компанією, що спеціалізується на розробці, реєстрації, виробництві, маркетингу та дистрибуції сучасних засобів захисту рослин та біопрепаратів. Маючи понад 250 діючих речовин, «Аріста ЛайфСайенс» має добре збалансований набір біологічних і хімічних препаратів для забезпечення комплексних рішень для аграріїв. Широкий асортимент продукції компанії включає в себе регулятори росту рослин, фунгіциди, гербіциди, інсектициди, акарициди, препарати для протруювання насіння, добрива, поверхнево-активні речовини (ПАР) та інші.

На сьогодні у компанії «Аріста ЛайфСайенс» працює близько 3300 працівників у 60 країнах. Доходи компанії у 2017 році сягнули приблизно 1,9 млрд доларів США.

Компанія «Аріста ЛайфСайенс» належить корпорації Platform Specialty Products Corporation (NYSE: PAH) – глобального виробника високотехнологічних спеціальних хімічних продуктів.

Аріста ЛайфСайенс

4 бізнес регіони компанії у світі

Для перегляду додаткової інформації про Аріста ЛайфСайенс у свiтi, будь-ласка, відвідайте наш глобальний сайт за адресою: http://www.arystalifescience.com

Що ми відстоюємо?

Наша місія

Наша місія полягає в тому, щоб сприяти процвітанню наших клієнтів за допомогою передових технологій у сільському господарстві.

Ми створюємо унікальне поєднання інноваційних технологій захисту рослин та біорішень для підтримки сталого сільського господарства.

Наша мета

Ми прагнемо, щоб нас знали та поважали як компанію, яка впроваджує нові стандарти у вирощуванні сільськогосподарських культур


Наші цінності та принципи – у всьому, що ми робимо

 • Зосередженість на споживачах

  Зосередженість на споживачах

  Ми прагнемо сприяти успіхам наших споживачів у їх справі, пропонуючи їм наші передові рішення, постійно покращуємо наше оперативне реагування, передбачуємо потреби.
  Наша мета – зробити вимоги споживачів рушієм для прийняття рішень.

 • Інновації

  Інновації

  Для нас інновації – процес пошуку унікальних рішень, які ґрунтуються на новому мисленні, впровадженні нових процесів та створенні нових продуктів. Інновації дозволяють компанії залишатись на перших позиціях у рейтингах наших споживачів.

 • Чесність та взаємоповага

  Чесність та взаємоповага

  У своїй роботі ми дотримуємось найвищих стандартів та принципів ділової етики і робочих взаємин. Завжди залишаючись чесними та прозорими у процесі співпраці, ми заслужили довіру до нас і нашої продукції у всіх, з ким маємо справу.

 • Безпека та охорона навколишнього середовища

  Безпека та охорона навколишнього середовища

  Безпека робочих процесів та на робочих місцях – наш пріоритет. Ми робимо все, щоб дотримуватись найвищих стандартів та законодавчих вимог безпеки та охорони довкілля.

 • Підприємницькі ініціативи

  Підприємницькі ініціативи

  Ми заохочуємо підприємницькі ініціативи та прогресивне мислення, яке налаштоване на оптимізацію та вдосконалення існуючих процесів. Підприємницькі ініціативи – це критичний підхід до всіх питань, висока продуктивність, націленість на результат, відповідальність.

 • Виробничий та дослідницький центр Сен-Мало, Франція

  Заснований: 1971

  Діяльність: виробництво, розробка рецептур, пакування, дистрибуція, складування регуляторів росту рослин та добрив

  Читати далі

  Дізнайтесь більше: Розробка рецептур для таких продуктів: Рідкі продукти (SC) та водорозчинні рідини (SL)

  Обсяги складування: 2000 палетів

  Можливості для проведення наукових дослідів: 4000 m²

  Лабораторія з дослідження патологій та фізіології рослин (500 м²) – 5 камер штучного клімату, 4 теплиці (100 м²), що належать Підрозділу глобальних біологічних лабораторій, для проведення тестування у контрольованих умовах та:
  • Відбору продукції із захисту рослин, біостимуляторів, інноваційних поживних речовин
  • З’ясування принципу дії продуктів
  • Розробки нових продуктів

  Поле для експериментального первинного відбору (3000 m²)продукції перед її тестуванням на полях різних країн світу.

  Контроль якості:
  Виробництво у м. Сен-Мало дотримується всіх вимог контролю якості, захисту довкілля, норм охорони здоров’я і безпеки. Отримані сертифікати: ISO 9001 v2008.
 • Центр передових досліджень у м. Івшем, (Великобританія)

  Заснований: 1971

  Діяльність: розробка рецептур/формуляцій та протруйників насіння; підтримка розвитку та супровід процесів виробництва; аналітична підтримка процесів розробки формул; лабораторія з обробки насіння

  Читати далі

  Дізнайтесь більше: Лабораторія з розробки формул: розробка формул для інноваційних високоякісних засобів захисту рослин та обробки насіння відповідно до міжнародних вимог

  • Всі види формул
  • Розробка формул, розгорнутий опис фізичних/хімічних властивостей, термінів придатності, правил пакування
  • Лабораторія з розробки формул, ділянка для підготовки та експериментальний завод

  Аналітична лабораторія:

  • Хімічний аналіз формул засобів захисту рослин та обробки насіння

  Лабораторія з обробки насіння:

  • Вивчення методів захисту насіння та селективних якостей
  • Тестування засобів для стимуляції росту рослин
  • Тестування ефективності та сумісності, перевірка якості продуктів на рослинах: розмноження, густота покрову, колір, опилення

  Контроль якості: дотримання ORETO (Офіційні підтвердження ефективності тестування), Дотримання вимог Зводу міжнародних вимог до лабораторних досліджень (GLP), Міжнародної системи контролю якості, підтримуваної Організацією економічного співробітництва і розвитку (OECD).

 • Виробництво у м. Ногер, Франція

  Заснований: 1992 р.

  Діяльність: розробка формуляцій, пакування та дистрибуція, внутрішнє впорядкування, лабораторія якості пестицидів та агрохімікатів, митний склад, складування препаратів для захисту рослин

  Читати далі

  Дізнайтесь більше:

  • Гранульовані продукти (GR)
  • Рідкі продукти: концентровані емульсії (EC), Розчинні рідини (SL), УЛВ-рідкі пестициди (ULV)
  • Порошки: водорозчинні гранули (WDG)

  Обсяги складування :

   • Від саше по 125 мл до середньо-тоннажних контейнерів (IBC) на 1000 л
   • Від саше по 4 г до мішкотари на 1000 кг

  Обсяги складування : 12 000 м2, 9 000 мт

  Лабораторія: розробка та контроль якості продукції

  Виробництво у м. Ногер дотримується Стандартів якості та безпеки шляхом дотримання Норм гігієни і техніки безпеки, процедур сертифікації. Отримані такі сертифікати: ISO (Міжнародна організація по стандартизації) 9001 v2008, ISO 14001 v2004 та OHSAS (Система оцінки промислової безпеки та здоров’я) 18001 v2007.

 • Завод «Нейчурал Плант Протекшн (НПП)» (Natural Plant Protection (NPP), Франція

  Заснований: 1994

  Діяльність: Розробка та виробництво інноваційних продуктів для біологічного захисту рослин; синтез та розробка формуляцій препаратів на основі вірусів комах, ентомопатогенних грибів, екстрактів рослин, хімічних сигнальних речовин

  Читати далі
  Дізнайтесь більше:
  • Розробка продуктів та біопроцесів
  • Контроль якості
  • Лабораторія мікробіології та ентомології Підрозділу глобальних біологічних лабораторій
  Виробництво:
    • 2230 м² для масового розведення комах
    • 900 м² герметичних приміщень з контролем температури та вологості
    • Приміщення для розробки рецептур/формул, приміщення для пакування
    • Зберігання при контрольованій температурі (+4° / -18°C)

  Завод «НПП» (NPP) дотримується всіх вимог контролю якості, захисту навколишнього середовища та стандартів безпеки.

 • Виробничий та дослідницький центр м. Угре, Бельгія

  Заснований: 1945 р.

  Діяльність: розробка формуляцій, пакування та дистрибуція, складування препаратів для захисту рослин, розробка та контроль якості продукції

  Читати далі
  Дізнайтесь більше:
  • Розробка рецептур для таких продуктів:
  • Рідкі продукти: концентрати суспензій (SC) , Рідкі суміші: Концентровані емульсії (EC), Водорозчинні концентрати(SL), Мікрокапсульовані емульсії (ME), Емульсії типу олія у воді (EW), Емульсії типу вода у маслі (EO), УЛВ-рідкі пестициди(ULV)
  • Порошки: порошкоподібні препарати (DP)
  Обсяги пакування:
  • Від банок по 100 мл до середньо-тоннажних контейнерів (IBC) на 1000 л
  • Від мішків по 5 кг до великої мішкотари

  Обсяги складування: 20 складів загальною місткістю 20,000 м2

  Лабораторія: розробка та контроль якості продукції

  Виробництво у м. Угре дотримується всіх вимог контролю якості, екологічних вимог, норм охорони здоров’я та стандартів безпеки. Отримані такі сертифікати: ISO 9001 v2008, ISO 14001 v2004.