Arysta
Arysta Lifescience
 • РАЗОМ РОЗВИВАЄМО СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

  Населення планети постійно зростає, його чисельність вже досягла понад 7 мільярдів чоловік. Для забезпечення достатнього виробництва продуктів харчування важливо допомагати фермерам захищати свої врожаї і тим таким чином максимізувати та підвищувати їх якість.

  За даними Європейської асоціації виробників засобів захисту рослин, виробництво продовольства у світі може знизитись на 40% з причини відсутності ефективних засобів захисту сільськогосподарських культур від бур’янів, шкідників і хвороб, що призведе до значних втрат врожаю.

  Завдяки розробці унікальних діючих речовин та біорішень, інноваційним технологіям захисту рослин ми допомагаємо фермерам у підвищенні продуктивності сільського господарства та досягненні продовольчої безпеки. Наша мета – забезпечити активний розвиток галузі. Ми віримо, що наша справа – потрібна і важлива для забезпечення стабільного майбутнього.

 • КОМПАНІЇ РІЗНІ, АЛЕ МИ - УНІКАЛЬНІ

  Наша унікальна бізнес-модель, яка ґрунтується на принципі мінімізації розмірів виробничих об’єктів робить нас гнучкими та дозволяє розробляти та вдосконалювати високотехнологічні продукти, що якнайкраще відповідають потребам наших споживачів.

  Наше унікальне поєднання продуктів – це широкий асортимент – від препаратів для обробки насіння та захисту рослин до біосумішей – усе для повного забезпечення технологій вирощування врожаю

  Наша унікальна наукова база — інноваційний міжнародний центр з розробки продуктів для обробки насіння, унікальна система біологічного контролю, високопродуктивний завод з виготовлення біосумішей, лабораторії для розробки формул продуктів для захисту рослин — ось рушії нашого інноваційного підходу

  Наші унікальні фахівці у різних галузях, які достеменно володіють професійними знаннями та досвідом, віддані своїй роботі і винятково обдаровані з особистими якостями, які викликають бажання співпрацювати з ними у нашій компанії.

  Наші унікальні можливості розвитку зумовлені нашою присутністю на міжнародному ринку; перспективи кар’єрного росту створюються завдяки підкоренню нових ринків та придбанню нових продуктів, стратегічному орієнтуванні на ринки, які стрімко розвиваються.

 • ПРИЄДНАТИСЬ ДО НАШОЇ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ КОМАНДИ – ЗМІНИТИ НА КРАЩЕ ВЛАСНИЙ ТА НАВКОЛИШНІЙ СВІТ

  Підтримка підприємницьких ініціатив — одна з наших головних цінностей. Ми заохочуємо підприємницький підхід до роботи, обмін новими ідеями та практичним досвідом. Кожен працівник має можливість стати керівником свого власного проекту та отримати всіляку підтримку та поради від колег. Тісна співпраця всіх колективів нашої компанії створює всі умови для обміну новими пропозиціями та швидке затвердження рішень.

  Наші працівники відрізняються високим рівнем особистої відповідальності та бездоганною чесністю, мають глибоку повагу до людей та навколишнього середовища. Наш стиль роботи — це відкриті і практичні відносини, які забезпечують відвертість. На роботі ми підтримуємо саме такі цінності і вони приносять більше впевненості та наснаги нашим співробітникам

  Всі ми пишаємося тим, що ми робимо, ми запрошуємо вас приєднатися до нашої команди

 • Фінансовий відділ

  Фінансовий відділ

  Фінансовий відділ впливає на прийняття стратегічних рішень шляхом контролю фінансів та служби бухгалтерського обліку. Цей відділ формує та впроваджує нашу політику в галузі бухгалтерського обліку, фінансового контролю та кредитного менеджменту. Відділ бухгалтерського обліку керує фінансовими операціями, а відділ фінансового контролю забезпечує дотримання законодавчих та внутрішніх корпоративних правил та вимог, відділ кредитного менеджменту аналізує ризики, збирає кошти та оптимізує фінансові ресурси.

  Знайти вакансiї
 • Відділ роботи з персоналом

  Відділ роботи з персоналом

  Зацікавленість у роботі та професійність – важливі умови для досягнення успіху у нашому бізнесі. Відділ роботи з персоналом всіляко дотримується стратегії нашої компанії щодо найму, навчання, розвитку, оплати праці та преміювання, регулювання змін, організаційних змінень. Він співпрацює із виконавчим керівництвом та допомагає керівникам приймати стратегічні рішення

  Знайти вакансiї
 • Інформаційні
  технології

  Інформаційні
  технології

  Головне завдання відділу інформаційних технологій – розробляти, вдосконалювати та підтримувати роботу функціональних, надійних, безпечних та інноваційних інформаційних систем, які технічно забезпечують наше дотримання стратегій та цілей. Функцією відділу інформаційних технологій є також підтримка нашої технологічної інфраструктури та управління нашими численними проектами в галузі ІТ.

  Знайти вакансiї
 • Відділ реєстрації та розвитку

  Відділ реєстрації та розвитку

  Відділ реєстрації та розвитку забезпечує успішне проходження всіх етапів реєстрації нашої продукції у компетентних відомствах, таким чином даючи законне право пропонувати наші продукти виробникам. Цей складний процес вимагає співпраці із різними організаціями, як місцевими, так і міжнародними, потребує ґрунтовного знання законодавчих процесів та правил співпраці з державними органами

  Знайти вакансiї
 • Науково-дослідницький відділ

  Науково-дослідницький відділ

  Науково-дослідницький відділ висуває нові ринкові рішення. Наші науковці, хіміки та технічні працівники розробляють нові формули, пропонують передові методи контролю та перевірки продуктів, проводять польові дослідження. Робота нашого науково-дослідницького відділу дуже важлива для визначення та дотримання вимог сучасного ринку.

  Знайти вакансiї
 • Відділ продажів та маркетингу

  Відділ продажів та маркетингу

  Відділ продажів та маркетингу відіграє ключову роль у побудові стабільних партнерських взаємин. Наш відділ продажів працює із споживачами та партнерами, пропонуючи наші нові рішення, які відповідають запитам кінцевих споживачів. Маркетинговий відділ зосереджений на вивченні майбутніх трендів для того, щоб ми мали можливість передбачити потреби та забезпечити доступність наших передових рішень. Також відділ відповідає за зворотній зв’язок з питань, пов’язаних із продукцією

  Знайти вакансiї
 • Відділи поставок та контролю

  Відділи поставок та контролю

  Відділ поставок забезпечує оптимізацію вартості товарів, відповідає за планування попиту, закупівлі, логістику, управління запасами та виробництво. Також відділ контролює якість продукції, її відповідність стандартам якості ISO, обслуговує клієнтів, наглядає за дотриманням правил та вимог техніки безпеки, охорони здоров’я та навколишнього середовища. Безпека наших людей – наш пріоритет номер один.

  Знайти вакансiї