Умови користування

Відвідуючи цей веб-сайт і використовуючи інформацію, викладену тут, Ви ти самим підтверджуєте, що ознайомились і погоджуєтесь з Умовами користування. Якщо Ви не приймаєте ці Умови використання або будь-яку їх частину, Ви не повинні використовувати цей веб-сайт. Компанія «Аріста ЛайфСайєнс Україна» (Arysta LifeScience Ukraine) (далі – Аріста) може періодично змінювати ці Умови користування. Ваше подальше користування цим сайтом компанії Аріста (а також іншими сайтами компанії Аріста) після внесення змін означатиме Ваше автоматичне погодження із зміненими Умовами користування. Ми оголошуватимемо про зміни Умов користування, але також радимо слідкувати за ними. Якщо Ви не погоджуєтесь із будь-якими із змін в Умовах користування, Ви повинні негайно припинити використання веб-сайту компанії Аріста.

1. Точність змісту

Аріста докладатиме всіх зусиль для забезпечення точності та актуальності інформації, викладеної на веб-сайті, проте Аріста не надає жодних гарантій (прямих чи припустимих) щодо відповідності, точності чи повноти інформації на веб-сайті. Аріста може видаляти будь-які матеріали з веб-сайту без попередження. Будь-яка інформація про використання чи ефективність продуктів, яка ґрунтується на наукових положеннях, має загальний характер. Завжди читайте інформацію на етикетках або проконсультуйтесь із фахівцями у разі будь-яких сумнівів. Якщо Ви покладаєтесь на таку інформацію, Ви приймаєте на себе особисту відповідальність за можливі ризики (відповідно до застосовного законодавства), при цьому компанія Аріста не може відповідати за результати такого використання.

2. Інтелектуальна власність

Ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що всі авторські права, права на торгові марки та права інтелектуальної власності щодо контенту веб-сайту, програмного забезпечення, HTML та інших програмних кодів належать компанії Аріста та/або її ліцензіарам, захищені законами про авторське право та іншими законами, в тому числі положеннями міжнародних угод. Будь-які інші торгові марки залишатимуться у власності їх безпосередніх власників. Користувачі не можуть змінювати, копіювати, поширювати, передавати, демонструвати, розповсюджувати, відтворювати, публікувати, ліцензіювати, використовувати у комерційних цілях, створювати похідні роботи, передавати або продавати будь-які матеріали, які можуть бути викладені на сайті, без попереднього отримання дозволу на це від Аріста в письмовій формі. Веб-сайт та його контент захищені авторським правом, яке належить компанії Аріста, якщо не вказано інше. Без обмеження вищезазначеного, копіювання перерахованих вище матеріалів на будь-якому іншому сервері чи місцезнаходження для опублікування, відтворення чи розповсюдження заборонено. Крім того, торгові марки, згадані на веб-сайті, є власністю Аріста або ж Аріста отримала дозвіл обмеженого використання від власника товарного знаку на його використання на веб-сайті. Будь-які інші товарні знаки третіх сторін є власністю їх відповідних власників. Якщо Ви хочете отримати дозвіл на використання будь-яких товарних знаків або інших матеріалів, які можуть бути викладені на сайті, будь ласка, зв'яжіться з нами. Аріста не буде нести відповідальності за отримання будь-яких додаткових необхідних дозволів для використання будь-яких торгових марок третіх осіб, які не належать або не ліцензовані компанією Аріста.

3. Заборона на комерційне використання контенту веб-сайту

Ви можете використовувати матеріали веб-сайту за дозволом компанії Аріста або її ліцензіарів та партнерів. Цей сайт призначений для надання інформації щодо компанії Аріста та її продуктів, тощо, отже цей сайт призначений для особистого, некомерційного використання. Користувачі не можуть використовувати даний сайт або будь-які матеріали, опубліковані на сайті, в будь-яких комерційних цілях, включаючи (але не обмежуючись) рекламу, просування або активізації відвідування, тощо на будь-якому іншому сайті.

4. Посилання

Аріста може періодично включати посилання на цей сайт з інших сайтів чи ресурсів, якими управляють інші сторони. Ці посилання надаються для зручності користування, тому Аріста не відповідає за доступ до інших сайтів та ресурсів, не приймає на себе жодної відповідальності за контент тих сайтів та ресурсів, не має жодного зобов’язання щодо контролю чи відповідальності за дотримання політики конфіденційності веб-сайтів інших осіб. Ви маєте самостійно ознайомитись з політикою конфіденційності та умовами користування сайтами зовнішніх сторін перед використанням. Якщо Ви хочете створити гіперпосилання на цей сайт або будь-який інший сайт, який експлуатується або обслуговується компанією Аріста, будь ласка, зв'яжіться з нами. Аріста в цілому вітає посилання на свої сайти. Однак, створюючи гіперпосилання, Ви погоджуєтеся з тим, що Аріста може забажати, щоб посилання було видалене, якщо, на думку Аріста, чи з інших міркувань, будь-який аспект або зміст, пов'язаний гіперпосиланням, вважатиметься неприйнятним для Аріста.

5. Обмеження відповідальності

TСам по собі Інтернет не є надійним середовищем. Отже, Ви згодні, що цей сайт надається на так званих умовах «в існуючому стані», на умовах загальної доступності. Аріста приймає всі розумні міри, щоб гарантувати, що веб-сайт нормально функціонуватиме в постійному режимі, але Аріста не гарантує безперебійну, своєчасну, безпечну або безпомилкову його роботу, виправлення помилок, або що сервер, через який надається доступ до сайту, не містить програмних вірусів, помилок або інших дефектів. Приймаючи ці Умови використання, Ви погоджуєтесь, що Arysta не може нести відповідальності перед Вами за будь-які ваші збитки в результаті відвідування цього сайту або використання інформації, опублікованої на сайті. Ви повинні приймати свої власні запобіжні заходи (включаючи, установлення адекватних заходів захисту від програмних вірусів, зберігання копій та актуалізацію всіх даних), щоб захистити себе від втрат або збитків.