Arysta

КЕ (пропізохлор, 720 г/л + кломазон, 30 г/л)
Подвійна сила проти бур’янів у посівах ріпаку.

Переваги

– Висока ефективність дії
– Широкий спектр контрольованих бур’янів
– Оптимальне синергічне поєднання двох діючих речовин
– Довготривала захисна дія
-Відсутність обмежень у сівозміні

Опис/Характеристика

Діюча речовина: пропізохлор, 720 г/л + кломазон, 30 г/л

Препаративна форма: концентрат, що емульгується

Упаковка: каністра 20 л

Норма витрати робочого розчину
200-400 л/га

Механізм та ознаки дії
Пропізохлор проникаючи в кореневу систему бур’янів інгібує поділ клітин і синтез білку. Проявляє високу ефективність незалежно від погодних умов.
Кломазон легко абсорбується корінням та проростаючими пагонами (колеоптилем злакових та гіпокотилем дводольних рослин). Проникаючи в рослину, кломазон рухається акропетально та інгібує процес утворення хлорофілу і каротину, що спричинює припинення фотосинтезу та швидку загибель бур’янів.
2 діючі речовини гербіциду Пропоніт® Дуо відносяться до двох різних хімічних класів, що зводить до мінімуму ризик виникнення резистентності у певних біотипів бур’янів до широко вживаних гербіцидів у посівах ріпаку.
Пропізохлор контролює всі основні однорічні злакові бур’яни, включно з проблемними для інших діючих речовин видами, а також важливі двосім’ядольні бур’яни.
Завдяки вдало підібраній концентрації кломазону у препаративній формі гербіциду Пропоніт® Дуо, він не спричинює характерного побіління країв першої пари листків у ріпаку та характеризується високою селективністю до культури.

Завдяки наявності кломазону у препаративній формі гербіциду Пропоніт® Дуо значно поліпшує контроль таких шкодочинних видів бур’янів, як:

– лобода біла,

– паслін чорний,

– роман польовий,

– осот городній,

– череда волосиста,

– тонконіг звичайний.

Рекомендації щодо застосування
Норма витрати препарату залежить від видового складу бур’янів, вмісту гумусу в грунті та його механічного складу. Препарат не потребує заробки у грунт. Відсутність візуальних проявів фітотоксичності у ріпаку.

Норми використання
Культура, об’єкт, що обробляється Норма витрати, л/га Норма витрати препарату, л/га Час обробок Кратність обробок
Ріпак озимий та ярий, соя
Однорічні злакові та двосім’ядольні бур’яни
2,0-3,0
Обприскування грунту до висівання, під час висівання, відразу після висівання, але до появи сходів культури
 1
Безпечнiсть

Пропоніт® Дуо – це грунтовий гербіцид системної дії на ріпаку. Високоефективний препарат для боротьби з однорічними злаковими і проблемними двосім’ядольними бур’янами.